Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „Happy Dent Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna znajdująca się w Radomsku ul. Krakowska 47 czynna codziennie, również w soboty niedziele i święta od godziny 08.00 do 20.00.

Teraz w nowej siedzibie – nowoczesny przestronny budynek Przychodni, wolnostojący, usytuowany przy skrzyżowaniu głównych ulic w centrum Radomska.

Do Przychodni należy przestronny parking monitorowany i chroniony.

W Przychodni znajduje się w pełni wyposażony gabinet chirurgiczny i gabinety stomatologiczne dostosowane do nowych wymogów Unii Europejskiej oraz do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Ponadto dysponujemy doskonale wyposażoną w nowoczesny i zaawansowany technologicznie  sprzęt pracownią protetyki stomatologicznej oraz cyfrową pracownią rentgenowską. Nowoczesna i przestronna poczekalnia z rejestracją pozwala zrelaksować się, miło i przyjemnie spędzić czas podczas wizyty w naszej Przychodni.

Posiadamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wykonujemy usługi dla pacjentów prywatnie oraz w ramach NFZ.

 

Możliwość telefonicznego umawiania terminu wizyty tel. (0-44) 685 07 35

Wszyscy pacjenci przyjmowani również bez zapisu w dniu zgłoszenia się do Przychodni.

 

W rejestracji rejestratorki udzielają wszelkich informacji, kierują pacjentów do odpowiedniego specjalisty, zapisują na dogodny dla pacjenta termin wizyty.

Personel pracujący w „Happy Dent” gwarantuje bardzo miłą obsługę i atmosferę.

Przyjdź i przekonaj się sam. Po co szukać daleko – specjalista jest na miejscu.