Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna "Happy Dent" to nowoczesna klinika powstała w 2001 roku, znajdująca się w Radomsku przy ul. Krakowska 47 czynna codziennie, również w soboty niedziele i święta od godziny 08.00 do 20.00.

Założycielem kliniki oraz dyrektorem jest dr n. med chirurg stomatolog Wahab Adeeb, który ukończył studia medyczne na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, posiada kilkaset pozytywnych opinii od pacjentów zamieszczanych na stronach internetowych, jak np. znany lekarz, ranking lekarzy. Otrzymał kilkadziesiąt dyplomów i podziękowań od pacjenów, współpracowników, firm medycznych, instytucji publicznych, Prezydenta Miasta Radomska, szkół, przdszkoli, Domów Opieki Społecznej m.in. za udzielaną pomoc, fachowe i rzetelne wykonywanie swojej pracy, podejście do pacjenta i współpracowników, udział w Pikniku Zdrowia organizowanym przez Urząd Miasta. Dr Wahab Adeeb cały czas pogłębia swoją wiedzę i doświadczenie uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach w polsce i zagranicą.

Pracujemy z lekarzami dentystami wielu specjalizacji, jak: protetyki, ortodoncji, pedodoncji, stomatologii zachowawczej.

Wykonujemy zabiegi w narkozie pod opieką lekarza specjalisty anastezjologa.

Nasz zespół ma wieloletnie doświadczenie w pracy oraz ciągle poszerza swoje umiejętności i podnosi kwalifikacje na wielu kursach i szkoleniach.

Nasza klinika jako jedna z nielicznych na terenie Radomska świadczy tak rozbudowaną i kompleksową ofertę usług w zakresie stomatologii.

Do kliniki należy przestronny parking monitorowany i chroniony.

W Przychodni znajduje się w pełni urządzony gabinet chirurgiczny oraz gabinety stomatologiczne dostosowane do nowych wymogów Unii Europejskiej oraz do przyjmowania pacjentów niepełnosprawnych. Ponadto dysponujemy doskonale wyposażone w nowoczesny i zaawansowany technologicznie sprzęt pracownie protetyki stomatologicznej a także cyfrową pracownią rentgenowską. Przyjaźnie urządzona oraz przestronna poczekalnia z rejestracją wyposażone w profesjonalne urządzenie do kawy, herbaty i inych goracych napojów a także zimnej wody pozwala zrelaksować się, miło i przyjemnie spędzić czas podczas wizyty w naszej klinice.

Pracujemy na najnowocześniejszych urządzeniach oraz ciągle doposażamy naszą klinikę w światowej klasy sprzęt dzięki czemu możemy wykonywać usługi na najlepszym poziomie przy zastosowaniu innowacyjnych technologii. Najnowsze osiągnięcia naukowe i techniczne dają nam możliwości, które jeszcze niedawno były poza zasięgiem stomatologii.

Przywiązujemy szczególną uwagę do jakości naszej pracy a także jakości materiałów stosowanych w naszej praktyce.

Troszczymy się o każdego pacjenta od pierwszej wizyty na każdym etapie leczenia poprzez badania, zdjęcie RTG, ustalenia planu leczenia, diagnozę do pełnego wyleczenia.

Posiadamy podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Wykonujemy usługi dla pacjentów prywatnie oraz w ramach NFZ.

Możliwość telefonicznego umawiania terminu wizyty tel. (0-44) 685 07 35

Wszyscy pacjenci przyjmowani są również bez zapisu w dniu zgłoszenia się do Przychodni.

W rejestracji rejestratorki udzielają informacji, kierują pacjentów do odpowiedniego specjalisty, zapisują na dogodny dla pacjenta termin wizyty.

Personel pracujący w „Happy Dent” gwarantuje bardzo miłą obsługę i atmosferę.

Przyjdź i przekonaj się sam. Po co szukać daleko – specjalista jest na miejscu.